(Mi Smo) Lepi Dečki - Patareni / Buka (3) - Empathy With Them / Its A Mockery (CDr)

9 thoughts on “ (Mi Smo) Lepi Dečki - Patareni / Buka (3) - Empathy With Them / Its A Mockery (CDr)

  1. Ka ndërruar jetë në spital biznesmeni vlonjat, i plagosur dje pas të shtënave me armë në lokalin e tij. Ai u dërgua në spital në gjendje kritike për jetën, pasi kishte marrë 6 plumba në pjesën e kraharorit, por për fat të keq nuk ka mundur t’i mbijetojë dot plagëve.
  2. Feb 08,  · 50+ videos Play all Mix - Ansambl "Lepi Dečki" ‎– Tu Smo Nekad Sretni Bili ** /// *vinyl* YouTube Lepi dečki-pjesma moga rastanka - Duration: 3.
  3. Mi smo dečki kaj pijemo stoječki Će je dobra klapa, more i sedečki Mi smo dečki kaj pijemo stoječki Bormec će je gusto, more i ležečki Svaki dan po placu teglim kakti osel Cuker v ruki bormec nije muški posel Jožek veli: "Kak si bedast, Bože sveti Pravi muški sedi z kupicom vu kleti" V nedelu sa ženom, z decom pravac sleme.
  4. mi smo decki kaj pijemo stojecki ce je dobra klapa more i lezecki mi smo decki kaj pijemo stojecki ce je gusto more more i lezecki:D:F UZIVAJTE.
  5. Patareni are a hardcore punk, noise, and grindcore band from Croatia, formed in Owing to their formation at such an early date, they are considered to be one of the earliest grindcore bands. Their name comes from Pataria, a medieval sect.
  6. mi smo se povezali sebe smo se odrekli tako smo se spremali Ajmo ruke sada gore jer je narod ovaj stvoren da do zore bodri one sto za moje boje gore Jer mi smo dosli dovde da ostvarimo snove da zapalimo more sve vas dignemo na noge Nasa misao, ideja nek zasija kao baklja svi zajedno sa nama.
  7. Mar 20,  · Shqipëria dhe Serbia udhëheqin rajonin sa i takon shtimit të vendeve të reja të punës. Një raport i Bankës Botërore që i referohet trendit në tregun e punës për vitin konstaton se në rajonin e Ballkanit Perëndimor rritja e punësimit deri në pjesën e parë të s është ngadalësuar krahasuar me një vit më parë.Gjithsej janë hapur 68 mijë vende pune nga .
  8. Tekst pjesme Lepa Brena - Miki, Mico: Hej, Miki, Miki moj, imas lepo telo, super ti je stas, zbog tebe cu Mico, izgubiti glas. Kosa ti je crna, okice zelene, a ramena snazna, k'o sto vole zene. Joj, joj, Miki, Miki joj, sve bih duso dala, kad bi bio moj. foramehaterredelnonetvefofe.coinfo je galerija muzičkih tekstova sa područja Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Hrvatske i Srbije.
  9. Apr 19,  · Nga Uvil Zajmi Me qëllim që sportistët të mos qëndronin pasivë, e të sorollateshin rrugëve të qytetit, klubet organizonin edhe pushime ditore. Në çdo ditë të javës, nga selia dhe me autobuzin e klubit, sportistët udhëtonin drej plazhit më të afërt, si një pushim ditor. Tirana kishte Durrësin dhe nga klubi 17 Nëntori nisej çdo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *